WFDF 2017 Asia Oceanic Ultimate and Guts Club Championships to be held in Manila, Philippines
در 18تا20 آگوست 2017 (27 تا30 مرداد1396)انجمن دیسک پرنده فیلیپین میزبان مسابقات قهرمانی آلتیمیت چمنی و گاتس آسیا اقیانوسیه در منطقه آلابانگ مانیل فیلیپین بود 65 تیم باشگاهی شامل 4 تیم گاتس ،11تیم بانوان،22تیم آقایانو28 تیم مختلط از 14 کشور که عبارتند از: استرالیا،کامبوج،چین،چین تایپه،هنگ کنگ،اندونزی،هند،ژاپن،کره جنوبی،مالزی،زلاندنو،فیلیپین،سنگاپور وتایلنددر این زقابتها حضور داشتند.
این دوره از رقابتهای آسیا واقیانوسیه نشان دهنده پیشرفت ورزشهای دیسک پرنده در آسیا اقیانوسیه می باشدوشاهد بیشترین رشد در تعداد تیمهای باشگاهی در بخشهای آزاد و بانوان هستیم در دور قبل مسابقات در سال 2013 در سنگاپورفقط 4 تیم در بخش آزاد حضور داشتند و در بخش بانوان تعداد تیمها به حد نصاب کافی نرسیده بود.اما امسال 22 تیم مردان و 11 تیم بانوان شرکت کننده داشتیم.
FINAL STANDINGS(نتایج نهایی)
GUTS(گاتس)
- Spirit – Taoyuan 3 of Clubs (TPE)برنده روح بازی جوانمردانه باشگاه تااویان3 از چین تایپه
- Gold – Warriors (JPN)مقام اول تیم واریوس از ژاپن
- Silver – Mangrove Crab (TPE)مقام دوم تیم مانگروو کراب از از چین تایپه
- Bronze – Taoyuan 3 of Clubs (TPE)مقام سوم تیم تااویان3 از چین تایپه
- 4 – Jaeger (JPN)
WOMEN’S ULTIMATE آلتیمیت بانوان
- Spirit – Havoc Rampage (SGP)برنده روح بازی جوانمردانه تیم هاووک رامپیج از سنگاپور
- Gold – Huck (JPN)مقام اول تیم هاک از ژاپن
- Silver – Havoc Mayhem (SGP)مقام دوم تیم هاووک می هم از سنگاپور
- Bronze – Vicious Girls (PHI)مقام سوم تیم دختران شرور از فیلیپین
- 4 – KAOS (AUS)
- 5 – Havoc Rampage (SGP)
- 6 – CUUP (CHN)
- 7 – Demigodess (TPE)
- 8 – Bad Blood (PHI)
- 9 – BauHaus (AUS)
- 10 – Carebears (MAS)
- 11 – Black Kites (HKG)
MEN’S ULTIMATE آلتیمیت آقایان
- Spirit – Young Blood (PHI)برنده روح بازی جوانمردانه تیم یانگ بلود از فیلیپین
- Gold – Nomadic Tribe (JPN)مقام اول تیم نومادیک ترایب از ژاپن
- Silver – Crackerjacks Crush (SGP)مقام دوم تیم کراکرجاکس کراش از سنگاپور
- Bronze – Goannas (AUS)مقام سوم تیم گوآناس از استرالیا
- 4 – Vicious (PHI)
- 5 – CUUP X (CHN)
- 6 – Osaka Spirits (JPN)
- 7 – Crackerjacks Clutch (SGP)
- 8 – Hao Cool (TPE)
- 9 – Colony Ultimate (AUS)
- 10 – Melbourne Hot Chilly (AUS)
- 11 – Melbourne Juggernaut (AUS)
- 12 – Carebears (MAS)
- 13 – Airbenders (IND)
- 14 – CUUP Y (CHN)
- 15 – Karne Norte (PHI)
- 16 – Bagani (PHI)
- 17 – Ultimaholix-MIT (TPE)
- 18 – Young Blood (PHI)
- 19 – Gorilla Strong (JPN)
- 20 – Pancake (PHI)
- 21 – Ouch (SGP)
- 22 – Boys Weekend (HKG)
MIXED ULTIMATE آلتیمیت مختلط
- Spirit – Aotearoa (NZL)برنده روح بازی جوانمردانه تیم اوته روآ از زلاند نو
- Gold – Mulatto (PHI)مقام اول تیم مالاتو از فیلیپین
- Silver – Boracay Bandits (PHI)مقام دوم تیم بوراکی باندیتس از فیلیپین
- Bronze – Sunken Pleasure (PHI)مقام سوم تیم سانکن پلیژر از فیلیپین
- 4 – Paradigm (AU)
- 5 – Chuckies (SGP)
- 6 – CGY Ninjas (PHI)
- 7 – Café de Luida (JPN)
- 8 – Freakshow (SGP)
- 9 – Osaka Natto (JPN)
- 10 – Rascals (SGP)
- 11 – Sublime (AUS)
- 12 – Bluebottles (AUS)
- 13 – Super Nova (TPE)
- 14 – Alpha (PHI)
- 15 – CUUP (CHN)
- 16 – Vanguard (AUS)
- 17 – #LGW (KOR)
- 18 – Whisby Nation (TPE)
- 19 – Rojaks (MAS)
- 20 – Double T (HKG)
- 21 – IKU (JPN)
- 22 – Badgers (MAS)
- 23 – Garuda (INA)
- 24 – Cambodia Ultimate (CAM)
- 25 – ThaiTanium (THA)
- 26 – Airborne (IND)
- 27 – Islander (MAS)
- 28 – Aotearoa (NZL)
تصاویر بیشتر رادر ادامه مطلب مشاهده نمائید
:: موضوعات مرتبط: اخبار، ،